Manisa Silvermat Etiket

Manisa Silvermat Etiket | Manisa Silvermat Etiket Fiyatları | Manisa Silvermat Etiket Özellikleri | Manisa Silvermat Etiket Yazıcı | Manisa Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Manisa Silver Mat Etiket | Manisa Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Manisa silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir manisa etiket türüdür. Genellikle kitap ve manisa barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Manisa silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun manisa etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan manisa silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Manisa silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Manisa silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Manisa silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Manisa silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Manisa silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Manisa etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Manisa silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Manisa silvermat etiket, manisa termal etiket, manisa silver mat etiketler, manisa mat etiketler, manisa silver mat etiket fiyatları, manisa etiket fiyatları, manisa şeffaf etiket fiyatları, manisa silver mat barkod etiketi, manisa barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner