Manisa Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Manisa | Manisa Mini Diş Seti | Manisa Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Manisa | Traş Seti | Manisa Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Balıkesir

kutulu buklet tras seti

Manisa otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri manisa ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  manisa otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Manisa otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Manisa otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti manisa isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları manisa ve manisa kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Manisa traş seti, traş seti fiyatları manisa , manisa buklet traş seti, otel traş setleri manisa , kutulu traş setleri, manisa otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri manisa , kutulu buklet traş seti manisa .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner