Manisa Chromolux Etiket

Manisa Chromolux Etiket | Manisa Chromolux Etiket Nedir | Manisa Chromolux Etiket Fiyatları | Manisa Chromolux Etiket Baskı | Manisa Kromolüks Etiket | Manisa Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Manisa Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Manisa chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Manisa chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan manisa chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan manisa kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı manisa chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Manisa chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Manisa chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve manisa kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Manisa choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Manisa choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel manisa etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Manisa etiket, manisa etiket fiyatları, manisa barkod etiket fiyatları, manisa baskılı etiket fiyatları, manisa barkod, manisa rulo etiket fiyatları, manisa barkod fiyatları, manisa rulo etiket, manisa yapışkanlı etiket, manisa barkod sistemi, manisa barkod okuyucu, manisa barkod okuyucu fiyatları, manisa koli etiketi, manisa tekstil etiketi, manisa saten etiket, manisa metal etiket, manisa mat pp etiket, manisa mat pe etiket, manisa etiket baskı, manisa mat polietilen etiket, manisa lazer etiket, manisa boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner