Manisa Güvenlik Etiketi

Manisa Güvenlik Etiketi | Manisa Garanti Etiketi | Manisa Güvenlik Etiketleri | Manisa Etiket | Manisa Alarm Etiketi | Manisa Güvenlik Etiketi Fiyat | Manisa Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Manisa garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan manisa güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya manisa kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan manisa güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi manisa olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket manisa kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Manisa güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel manisa güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Manisa garanti etiketi, manisa güvenlik etiketi, manisa etiket, manisa kırılgan etiket fiyatları, manisa termal etiket, eko etiket manisa , manisa güvenlik etiket fiyatları, manisa emniyet etiketi, manisa garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi manisa.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner