Manisa Polietilen Opak Etiket

Manisa Polietilen Opak Etiket | Manisa Opak Pe Polietilen Etiket | Manisa Opak Polietilen Etiket | Manisa Opak Etiket | Manisa Opak Etiket Fiyatları | Manisa Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Manisa

polietilen opak etiket

Manisa Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Manisa opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Manisa opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta manisa opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir manisa etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Manisa opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Manisa polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız manisa barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Manisa polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve manisa opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Manisa polietilen etiket, manisa polietilen opak etiket, manisa opak etiket fiyatları, manisa opak etiket, manisa opak polietilen (pe) etiket, manisa sembol etiket, manisa polietilen pe etiket, manisa opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner