Manisa Lamine Termal Etiket

Manisa Lamine Termal Etiket | Manisa Lamine Termal Etiket Fiyatları | Manisa Lamine Termal Etiket Nedir | Manisa Lamine Termal Barkod Etiketi | Manisa Termal Etiketler | Manisa Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Manisa lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Manisa lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Manisa lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Manisa lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen manisa etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda manisa termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer manisa etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan manisa lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Manisa termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Manisa lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Manisa etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Manisa lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Manisa lamine termal etiket nedir? Lamine manisa termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel manisa lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Manisa lamine etiket, manisa termal etiket, manisa top etiket, manisa ribonsuz baskı, manisa baskılı etiket, manisa renkli termal etiket, manisa lamine termal barkod etiketi, manisa kuşe etiket, manisa termal etiket boyutları, manisa boş etiket, manisa termal etiket fiyatları, manisa lamine etiketler, manisa eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner