CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Manisa Baskılı Pide Kutusu

Manisa Baskılı Pide Kutusu | Manisa Pide Kutusu Fiyatları |Manisa Pide Kutusu  |Manisa Pide Kutusu Ölçüleri | Manisa Pide Kutusu İmalatı | Manisa Hazır Pide Kutusu | Manisa Pide Ve Lahmacun Kutusu | Manisa Pide Kutuları | Manisa Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, manisa baklava kutusu, pizza kutusu,manisa lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Manisa baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Manisa baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Manisa baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Manisa baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Manisa pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı manisa pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Manisa baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Manisa pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Manisa baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için manisa pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel manisa pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Manisa baskılı pide kutusu, manisa pide kutusu fiyatları, manisa pide kutusu imalatı, manisa pide kutusu , manisa baskılı pide kutusu fiyatları, manisa baskılı ambalajlar, manisa pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner