Manisa Eko Termal Etiket

Manisa Eko Termal Etiket | Manisa Eko Termal Etiket Fiyatları | Manisa Eko Termal Kağıt | Manisa Termal Etiketler | Manisa Eco Termal Etiket Nedir | Manisa Top Termal Etiket | Manisa Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Manisa eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Manisa eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için manisa etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu manisa etiket en manisa ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Manisa eko termal etiket fiyatları ve manisa eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan manisa eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Manisa eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Manisa termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Manisa ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Manisa etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Manisa termal etiket, manisa etiket manisa, manisa boş etiketmanisa eco etiket, manisa etiket fiyatları, manisa eko termal etiket, manisa etiket, manisa eco termal etiket fiyatları, manisa sıra numarası etiketi, manisa ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner