CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Manisa Baskılı Pasta Kutusu

Manisa Baskılı Pasta Kutuları | Manisa Pasta Kutusu | Manisa Pasta Kutusu Fiyatları | Manisa Baskısız Pasta Kutusu | Manisa Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Manisa Pasta Kutusu Baskılı | Manisa Pasta Kutusu Siparişi | Manisa Baskılı Kutu | Manisa Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Manisa pasta kutusu, manisa baklava kutusu, manisa pizza kutusu, manisa lahmacun kutusu, manisa pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Manisa baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Manisa baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Manisa baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı manisa pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Manisa baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Manisa Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Manisa baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için manisa pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel manisa pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Manisa baskılı pasta kutusu, manisa baskılı pasta kutusu fiyatları, manisa pasta kutuları, manisa pasta kutusu fiyatları, manisa pasta kutusu imalatı, manisa baskılı pasta kutusu ve fiyatı, manisa ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner